home

STRONA GŁÓWNA

Tiendeo.

Tu zaczynają się zakupy.

Tiendeo zbiera katalogi, kupony oraz oferty szerokiej grupy sprzedawców detalicznych. Co miesiąc odwiedza nas ponad 19 milionów unikatowych użytkowników, a nasza aplikacja została pobrana ponad 4 miliony razy w 36 krajach.

Jaki jest nasz cel? 

Chcemy informować konsumentów o wszystkich najnowszych okazjach, katalogach oraz promocjach, proponowanych przez detalistów w okolicy, w której przebywa użytkownik, przed i w trakcie zakupów.

devices3

Zarząd

evabaja

Eva Martín Villaró

Dyrektor Generalny

Eva Martín pracę w Tiendeo zaczynała jako dyrektor Działu Sprzedaży. W czasie gdy pełniła tę funkcję, firma zdobyła pierwszych klientów, a oferta usług została poszerzona. Obecnie jest Dyrektorem Generalnym oraz Dyrektorem Operacyjnym.

Posiada dyplomy Politechniki Katalońskiej na kierunku Inżynieria Przemysłowa i École Centrale Paris (MBA College des Ingenieurs).

Przed stworzeniem Tiendeo Eva przed 7 lat pracowała w Nestlé, gdzie zamowała kilka stanowisk związanych z logistyką.

Alfredo Pérez

Menadżer Sprzedaży

Zanim dołączył do zespołu Tiendeo, Alfredo był dyrektorem handlowym w Yaecontre i należał do komitetu dyrektorskiego odpowiedzialnego za określanie strategii i produktów biznesu. Alfredo posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami sprzedaży w startupach i biznesach internetowych.

alfredobaja
jonathanbaja

Jonathan Lemberger

Dyrektor ds. Technologii i Finansów

Przed założeniem Tiendeo razem z siostrami Martín, Jonathan Lemberger był częścią startupu FFT i pełnił funkcję menadżera departamentu Techniczno-Komercyjnego w międzynarodowej gałęzi tej firmy, pracując przez pewien czas w Azji i Stanach Zjednoczonych. Najistotniejsze dla Tiendeo jest jednak jego doświadczenie zdobyte w Valeo, gdzie był odpowiedzialny za rozwój produktu. Miał tam bezpośredni kontakt z producentami i klientami, co pozwoliło mu na stworzenie najbardziej konkurencyjnej oferty na rynku.

Jonathan posiada podwójny dyplom Inżyniera Przemysłowego Université Libre de Bruxelles oraz paryskiej École Centrale.

 

Maria Martín Villaró

Director of Product Management and Marketing

Przed stworzeniem Tiendeo Maria przez 7 lat pracowała w General Electric oraz Siemensie, prowadząc w Stanach Zjednoczonych, Indiach, Belgii, Francji oraz Hiszpanii projekty związane z zarządzaniem informacją.

Maria posiada podwójny dyplom Inżyniera Przemysłowego Politechniki Katalońskiej i paryskiej École Centrale.

mariabaja4
laurabaja

Laura Moya Lois

Dyrektor ds. HR

Laura zdobywała swoje doświadczenie zawodowe w EY, międzynarodowej firmie usługowej, gdzie pracowała ponad 5 lat, zajmując się między innymi rekrutacją, szkoleniem, rozwojem oraz oceną pracowników. Wcześniej kierowała projektami rekrutacyjnymi i innymi dziedzinami HR w Optar, firmie consultingowej.

Laura jest absolwentką Stosunków Pracy na Uniwersytecie Pompeu Fabra i podyplomowych studiów na kierunku Zarządzanie Kapitałem Ludzkim, Kierownictwo i Rozwój Organizacyjny Uniwersytetu Nowojorskiego.

Nasza załoga

1

PONAD 100 PRACOWNIKÓW

4

PONAD 20 NARODOWOŚCI

3

SOLIDNY I WSZECHSTRONNY ZESPÓŁ

2

EKSPERCI W DZIEDZINIE MARKETINGU, SEO, SPRZEDAŻY, REKLAMY, PROGRAMOWANIA STRON INTERNETOWYCH I APLIKACJI MOBILNYCH

Historia

Historia_EN

Co zaczęło się w 2011 jako mały startup złożony z trzech założycieli, teraz jest międzynarodową firmą. Jak mówi María Martín, współzałożycielka Tiendeo: „chcieliśmy stworzyć biznes internetowy, ponieważ byliśmy zainteresowani tą dziedziną i świadomi boomu na startupy technologiczne, szczególnie w Barcelonie”. Po roku zbierania informacji cała trójka zdecydowała się na unowocześnienie klasycznego katalogu. Zamysłem startupu jest wyeliminowanie katalogów drukowanych (niezamówionych przesyłek reklamowych), spośród których wiele zostaje zmarnowanych (nigdy nie docierają do odbiorców z planowanej grupy docelowej), a drogą do osiągnięcia tego celu jest stworzenie efektywnego i bezpośredniego internetowego kanału wymiany informacji pomiędzy klientami a sprzedawcami.

Najtrudniejsze dla nas było „przekonanie mojej mamy, że nie jesteśmy szaleni, gdy porzuciliśmy nasze stabilne posady w międzynarodowych korporacjach, by «założyć stronę»”, mówi Eva Martin, Dyrektor Generalny i współzałożycielka Tiendeo.

Od skromnych początków aż do dziś, Tiendeo pozostaje liderem na rynku internetowych i mobilnych katalogów, miesięcznie goszcząc na swoich platformach już 19 milionów unikatowych użytkowników z 36 krajów. Każdego dnia staramy się ulepszać oferowane przez nas usługi.