home

ANA SAYFA

Tiendeo

Alışveriş nerede başlıyor ?

Tiendeo gruplar zinciri katalogları, kuponlar ve perakendecilerle birlikte geniş bir yelpaze sunuyor. Tiendeo’nun 19 milyondan fazla aylık tekil kullanıcı vardır ve bununla beraber 36 ülkede 4M kez indirilmiştir.
Amaç
Tiendeo olarak biz tüketiciye bulunduğu konumları doğrultusunda perakendicilerin sunduğu fırsat, katalog ve promosyonları sunuyoruz.

devices3

Liderleri

evabaja

Eva Martín Villaró

CEO

Eva Martín Tiendeo’da satış departmanı müdürü olarak başladı. Bu konumunda iken, Tiendeo ilk anahtar müşteriler satın alındı ve hizmet yelpazesi genişledi. Bugün ise Genel Müdür ve Operasyon Direktörü olarak görevine devam ediyor.
Eva Universidad Politécnica de Cataluña ve Ecole Centrale Paris (MBA Üniversite des Ingenieurs) üniversitelerini bitirmiş ve Endüstri Mühendisliği dalında çift derecesi vardır. Tiendeo kurulmadan evvel Eva lojistik ve diğer çeşitli alanlarda Nestlé’de 7 yıl çalıştı.

Alfredo Pérez

Pazarlama Müdürü

Alfredo Tiendeo’ya katılmadan önce Yaencontre’de pazarlama müdürüydü. Aynı zamanda iş stratejisi ve ürünlerinin yönetimini tanımlayan bir komiteyi kurdu.

alfredobaja
jonathanbaja

Jonathan Lemberger

Teknoloji ve Finans Direktörü

Tiendeo kurulmadan once Martin kız kardeşlerle birlikte Jonathan Lemberger uluslarası genişleme Teknik-Ticari departman müdürü olarak FFT başlatma parçasını oluşturdu. Asya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde çeşitli dönemlerde çalıştı. Edindiği tecrübeler doğrultusunda Tiendeo ve Valeo ‘da Ürün Geliştirme sorumlusu olmuştur.Piyasa içinde en rekabetçi ürünler geliştirmek ve müşteriler ile doğrudan temas kurmak onun işiydi.

Jonathan Université Libre de Bruxelles’a ve École Centrale Paris Endüstri Mühendisliği dalında çift derecesi vardır.

Maria Martín Villaró

Ürün Yönetimi ve Pazarlama Direktörü

Tiendeo kurulmadan once Maria Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan, Belçika, Fransa ve İspanya’da General Electric ve Siemens’in bilgi yönetimi ile ilgili projelerinde 7 yıl çalıştı.
Maria Universidad Politécnica de Cataluña ve École Centrale Paris Endüstri Mühendisliği dalında çift derecesi vardır.

mariabaja4
laurabaja

Laura Moya Lois

İnsan Kaynakları Direktörü

Laura diğerleri arasından EY adlı çok uluslu bir şirket tarafından seçilerek 5 yıl süreyle çalışan geliştirme ve değerlendirme eğitim ve seçimi için mesleki gelişim anlamında donatıldı. Bundan önce ise Optar adı verilen bir şirkette seçim kampanyaları ve insan kaynaklarının diğer alanlarında liderlik etti.
Laura New York Üniversitesi’nden Universitat Pompeu Fabra’da Çalışma İlişkileri (lisans) bitirdi. Daha sonra lisansüstü eğitimine İnsan Sermayesi Yönetimi ve Liderlik ve Organizayonel Gelişim ile devam etti.

Kadromuz

1

100’DEN FAZLA ÇALIŞANLAR

4

20’DEN FAZLA FARKLI MİLLET

3

SAĞLAM VE MULTİDİSİPLİNER EKİP

2

PAZARLAMA, SEO, SATIŞ, TANITIM, WEB VE MOBİL GELİŞİMİNDE UZMANLAR

Geçmişimiz

Historia_EN

Üç kurucu ortaktan oluşan ve küçük bir başlangıç olarak 2011 yılında başlayan bu şirket şimdilerde uluslararası bir şirkettir.
Tiendeo kurucularından María Martín, “Online bir iş kurmuş olarak biz özellikle Barcelona’da önemli bir teknolojik farkındalık ve patlama yaratmak istedik.’’ Araştırmadan bir yıl sonra baskı katalogu yeniden icat etmeye karar verdiler. Başlangıçta amacı tüketiciler ve perakendeciler arasında online difüzyon etkin ve doğrudan bir kanal oluşturarak, ( istenen hedef pazara ulaşarak ) boşa basılan baskı katalogları (önemsiz posta), ortadan kaldırmaktı.
Tiendeo’nun kurucu ve ortaklarından olan Eva Martin: ‘‘bizim için en zor şey şuydu: ‘bir web sitesi başlatmak’ için çok uluslu ve istikrarlı şirketlerden ayrılarak annemi deli olmadığıma ikna etmesiydi.’’ Diyor.
Tiendeo’nun mütevazı başlangıcından itibaren bugüne kadar 19 milyon kullanıcı ve 36 farklı ülkede günden güne çoğalarak web ve mobil katalog pazarında lider olmaya devam ediyor.